Corona-viruset svært alvorlig
Til de av dere som ønsker å benytte seg av innetrening, utetrening ,natur trening ( Tae Kwon- do , kickboksing , evt. sykkeltur ) må registrere seg på vår hjemmeside via linken nedenfor.
http://www.taokampsport.no/contact
Husk å skrive til oss ( Navn , Alder, Dag ,Taekwondo , Kickboxing , Klokkeslett, treningssted )
Sist uke deltok mange på vår trening noe vi setter pris på.
Men vi trenger oversikt over hvor mange som ønsker benytte seg av dette tilbudet før hver trening starter :
Påmelding:
https://www.taokampsport.no/contact
Treningslokaler:
http://www.taokampsport.no/Artikkel/treningssteder
Sesong starter Mandag den 04.01.2021
VI TILBYR OVER 4 GRUPPETIMER OM DAGEN UTENDØRS, INNENDØRS
BARN ,UNGDOM ,VOKSEN
TAEKWONDO, MMA, KICKBOXING, HAPKIDO SELVORSVAR I BRASILIANSKE JIU- JITSU , ISRAEIL KRAVMAGA , KUNG-FU- Sanda FULLKONTAKT, LETTKONTAKT ,
- 5 TIMER HVER DAG
- 6 GANGER I UKE
- 30 TIMRER I UKE
- 120 TIMER I MÅNED
TAKKET FOR VÅRE DYKTIGE ,UTDANNET INSTRUKTØR OG MASTERENE MED 40 ÅRS KAMPKUNST ERFARING
SLIK FUNGERER DET:
- Antall deltakere: Fra 7. mai er det tillatt med arrangementer på offentlig sted for inntil 50 personer inkludert ansvarlig arrangør/ instruktør . Dette er kun tillatt på steder der det er mulig å holde avstand på minst en meter.
Vi er så glade for å kunne tilby våre medlemmer utendørs og innendørs gruppetrening! Vi trener uten full klubb utstyr på alle timer, men mange av medlemmer har sine privat utstyr, men lover deg både høy puls og støle muskler! Book deg på som vanlig i kontakt linken på vårt nettside søk opp så får du opp alle timer i klubb lokaler i området som du kan melde deg på.
https://www.taokampsport.no/contact
Med Vennlig Hilsen
Styre
Tao kampsport klubb Oslo
www.taokampsport.no